top of page

Santechnika

 

   Vonia vienas iš svarbiausių kambarių namuose, todel reikia atkreipti didelį dėmesį į jo projektavimą, bei pasirenkamų medžiagų kokybę. Pažiūrėkite mūsų siūlomas vonios interjero idėjas ir pasisemkite įkvėpimo. Nesvarbu, ar planuojate renovuoti visą kambarį arba tiesiog atnaujinti vieną elementą, UAB "Savata" turi viską, ko reikia, kad padėtų padaryti jūsų viziją realybe.

Vonios kambarys

 

Vonios kambarys - tai ne tik vieta, kurioje atliekamos kasdienės higienos procedūros, bet ir jaukus kambarėlis, kuriame galima bent trumpam pasislėpti nuo aplinkinių, pabūti tik su savimi ir atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų. Šį kartą norime pasiūlyti pažiūrėti vonios kambarių interjero idėjas.
 

Vandens maišytuvai

 

Jie yra labai svarbus vonios kambario elementai, nesvarbu, ar didelis ar mažas vonios kambarys. Jūsų maišytuvas yra ne tik funkcionalus, bet gali būti meno kūrinys.

Rankšluoščių džiovintuvai

 

Voniose naudojami gyvatukai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų, pasižymėti skirtingomis spalvomis bei padengimo būdais, būti skirtingos galios ir formų. Negana to, net ir jo pavadinimas gali klaidinti – gyvatukus rekomenduojama vadinti rankšluosčių džiovintuvais, o ir kai kurios šiuolaikinės šio įtaiso formos primena ką tik nori, tik ne gyvį, dėl kurio jis ir gavo savo pavadinimą.

bottom of page